Реєстрація Вхід 0

Невже без консервантів?

Ми особисто тестували різні смаки фруктових основ від різних виробників і під час виготовлення власної продукції врахували усі недоліки та запозичили переваги. У виробництві наших фруктових основ ми не використовуємо секретних технологій чи рецептів. Усе просто, доступно і головне найвищої якості. Завдяки належному зберіганню та правильній обробці сировини під час приготування основ ми досягаємо ідеального смаку, без хімікатів та ароматизаторів. Протестувавши різні методи виробництва, ми дійшли до висновку, що найкраща фруктова основа має бути натуральною. Погодьтесь, жоден консервант не замінить свіжу малину, смородину чи навіть обліпиху.

Вам може бути цікаво

Дізнатися більше
Невже без консервантів?
Ми особисто тестували різні смаки фруктових основ від різних виробників і під час виготовлення власної продукції врахували усі недоліки та запозичили переваги.
15.1.2021
Дізнатися більше
Чому варто спробувати Ellans?
Термін зберігання натуральних фруктово-ягідних основ – 180 діб. Але закінчитись вони можуть за кілька днів – бо це дійсно те, за чим ваші гості будуть повертатись знов і знов.
15.5.2020
Дізнатися більше
Ellans – не лише економія часу
Користуючись широким асортиментом смаків фруктових основ фірми Ellans – ви зможете творити набагато більше!
15.5.2020
Дізнатися більше
Чому фруктові основи це вигідно?
Фруктові основи для напоїв – універсальна річ, що допомагає не лише суттєво пришвидшити час виконання замовлень, але і дає можливість тримати відмінну якість продукції незалежно від сезону.
15.5.2020