Реєстрація Вхід 0

Чому фруктові основи це вигідно?

Фруктові основи для напоїв – універсальна річ, що допомагає не лише суттєво пришвидшити час виконання замовлень, але і дає можливість тримати відмінну якість продукції незалежно від сезону. Cьогодення закладів сегменту HoReCa дає зрозуміти, що більшість з них не мають можливості робити фруктові основи самостійно. Це може бути через кілька причин, як через брак часу або персоналу, так і через відсутність можливості самостійно закуповувати, зберігати та обробляти свіжі фрукти, ягоди і трави, для приготування концентрованих сумішей. В цей час, мати у меню широкий асортимент напоїв, якісних та смачних, і рентабельних по своїй вартості – одна з головних мрій бару, кафе чи готелю.  Ellans – готовий це реалізувати.

 

Вам може бути цікаво

Дізнатися більше
Невже без консервантів?
Ми особисто тестували різні смаки фруктових основ від різних виробників і під час виготовлення власної продукції врахували усі недоліки та запозичили переваги.
15.1.2021
Дізнатися більше
Чому варто спробувати Ellans?
Термін зберігання натуральних фруктово-ягідних основ – 180 діб. Але закінчитись вони можуть за кілька днів – бо це дійсно те, за чим ваші гості будуть повертатись знов і знов.
15.5.2020
Дізнатися більше
Ellans – не лише економія часу
Користуючись широким асортиментом смаків фруктових основ фірми Ellans – ви зможете творити набагато більше!
15.5.2020
Дізнатися більше
Чому фруктові основи це вигідно?
Фруктові основи для напоїв – універсальна річ, що допомагає не лише суттєво пришвидшити час виконання замовлень, але і дає можливість тримати відмінну якість продукції незалежно від сезону.
15.5.2020
Чому фруктові основи це зручно?