Реєстрація Вхід 0

Ellans – не лише економія часу

Все ж таки, буде не вірно цілком стверджувати, що наша продукція – це зменшення об’ємів роботи за баром. Користуючись широким асортиментом смаків фруктових основ фірми Ellans – ви зможете творити набагато більше! У наявності є все – від популярної обліпихи, до екзотичного манго. Повторимося, якість і натуральність фруктових основ однаково відмінна, як у властивій українській місцевості трав та ягід, так і тропічних цитрусів та фруктів. Ми ретельно відбираємо кожен фрукт, адже від чого залежить смак основи. Це, до речі, є головною особливістю усіх тропічних фруктів. Якщо порівнювати їх з фруктами, що виросли на території України, то якість, смак і аромат дуже залежить від кліматичних умов. Відповідно, нестабільність погоди може дуже впливати на усі смакові показники, а отже треба ретельніше відбирати продукти для фруктових основ. Фрукти, ягоди і трави з України за якістю стабільніші, але основа робота з ними полягає у максимальному збереженні натурального смаку і аромату після їх переробки. Для приготування основ ми використовуємо лише натуральні продукти та складники. Перелік позицій вас потішить, адже смаки фруктових основ між собою поєднуються неймовірно вдало – а отже гарні відгуки забезпечено. Асортимент не залежить від сезону, тому за наявність усього переліку можна не турбуватись.

Вам може бути цікаво

Дізнатися більше
Невже без консервантів?
Ми особисто тестували різні смаки фруктових основ від різних виробників і під час виготовлення власної продукції врахували усі недоліки та запозичили переваги.
15.1.2021
Дізнатися більше
Чому варто спробувати Ellans?
Термін зберігання натуральних фруктово-ягідних основ – 180 діб. Але закінчитись вони можуть за кілька днів – бо це дійсно те, за чим ваші гості будуть повертатись знов і знов.
15.5.2020
Дізнатися більше
Ellans – не лише економія часу
Користуючись широким асортиментом смаків фруктових основ фірми Ellans – ви зможете творити набагато більше!
15.5.2020
Дізнатися більше
Чому фруктові основи це вигідно?
Фруктові основи для напоїв – універсальна річ, що допомагає не лише суттєво пришвидшити час виконання замовлень, але і дає можливість тримати відмінну якість продукції незалежно від сезону.
15.5.2020