Реєстрація Вхід 0

Чому варто спробувати Ellans?

Так, звичайно, ви можете обмежити меню чорним, зеленим чаєм та трав’яними сумішами, залишити з коктейлів лише Апероль і Мохіто. Але навіщо, якщо фруктові основи – це доступно і вигідно. Збільшення переліку напоїв у вашому закладі істотно вплине на загальне враження гостя і у свою чергу не завантажить бармена додатковою, довготривалою робою. Експериментуйте, адже ніхто не обмежує шляхи використання фруктових основ від нашої компанії. Можливо, одного разу, ви навіть використаєте це у кулінарії і перевернете догори ногами усю гастрономічну культуру вашого міста. Постійно шукаємо нові смаки, щоб кожен знайшов своє улюблене поєднання від Ellans. Ви з легкістю створите свої авторські напої, додавши якийсь цікавий інгредієнт до готової основи. Ellans — зекономить ваш час та ресурси. Але, при цьому, якість залишиться на висоті. Смакуйте охолодженим.

Якщо ви:

  • маєте заклад із баром;
  • організовуєте виїзні заходи;
  • співпрацюєте зі службами кейтерингу;
  • або працюєте в HoReCa.

Зв’яжіться з нами — маємо, що вам запропонувати.

Контактні дані для зв’язку з Ellans:

+38 (067) 699 22 66
ellans@gmail.com

Перейти в магазин: перейти

Вам може бути цікаво

Дізнатися більше
Невже без консервантів?
Ми особисто тестували різні смаки фруктових основ від різних виробників і під час виготовлення власної продукції врахували усі недоліки та запозичили переваги.
15.1.2021
Дізнатися більше
Чому варто спробувати Ellans?
Термін зберігання натуральних фруктово-ягідних основ – 180 діб. Але закінчитись вони можуть за кілька днів – бо це дійсно те, за чим ваші гості будуть повертатись знов і знов.
15.5.2020
Дізнатися більше
Ellans – не лише економія часу
Користуючись широким асортиментом смаків фруктових основ фірми Ellans – ви зможете творити набагато більше!
15.5.2020
Дізнатися більше
Чому фруктові основи це вигідно?
Фруктові основи для напоїв – універсальна річ, що допомагає не лише суттєво пришвидшити час виконання замовлень, але і дає можливість тримати відмінну якість продукції незалежно від сезону.
15.5.2020